Medewerkers

Ons enthousiast team bestaat sinds augustus uit: 

Janneke van Summeren - directeur
janneke@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Bea Kardol - coördinator vrije tijd
bea@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Marijke de Korte - educator primair onderwijs
marijke@kunstenco-uden.nl / 0413 - 25 15 30

Tim Ruterink - educator voortgezet onderwijs & ICT
tim@kunstenco-uden.nl / 0413 - 25 15 30

Ans Verhagen - financiële administratie
ans@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Els van der Burgt - administratie
els@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Gerry Nijenkamp - hoofd beheer
gerry@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Riny van Boxtel - beheer
riny.kunstenco@outlook.com / 0413 - 26 22 85

Raymond de Wijs - technische ondersteuning
info@kunstenco-uden.nl / 0413 - 25 15 30

Marijke de Korte en Tim Ruterink zijn als educatoren voor primair en voortgezet onderwijs het eerste aanspreekpunt voor ICC-ers en cultuurcoördinatoren. Samen met de scholen zetten zij leerlijnen uit en begeleiden en ondersteunen waar nodig. Met de nodige expertise zijn zij een uitstekende gesprekspartner! Bea en Els zijn een vertrouwd gezicht voor de vele cursisten die vorig jaar een cursus volgden bij het Mondriaanhuis. Ans versterkt ons op de financiële administratie. Onze beheerders Gerry, Raymond en Riny verrichten alle technische, huishoudelijke en andere ondersteunende werkzaamheden zodat het allemaal op rolletjes loopt. Een gouden team!