Medewerkers

Ons enthousiast team bestaat uit: 

Janneke van Summeren - directeur
janneke@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Bea Kardol - coördinator vrije tijd
bea@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Antonio Almeida
antonio@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Nelleke Hoopenbrouwers
nelleke@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Marijke de Korte - educator primair onderwijs
marijke@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Tim Ruterink - educator voortgezet onderwijs & ICT
tim@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Ans Verhagen - financiële administratie
ans@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Els van der Burgt - administratie
els@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Raymond de Wijs - technische ondersteuning
raymond@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Yvonne van Bakel - beheer
Yvonne@kunstenco-uden.nl / 0413-26 22 85

Ron van der Zee - beheer
Ron@kunstenco-uden.nl / 0413-26 22 85

Ine van Grinsven - beheer
Ine@kunstenco-uden.nl / 0413-26 22 85


Marijke de Korte en Tim Ruterink zijn als educatoren voor primair en voortgezet onderwijs het eerste aanspreekpunt voor ICC-ers en cultuurcoördinatoren. Samen met de scholen zetten zij leerlijnen uit en begeleiden en ondersteunen waar nodig. Met de nodige expertise zijn zij een uitstekende gesprekspartner! Bea en Els zijn een vertrouwd gezicht voor de vele cursisten die vorig jaar een cursus volgden bij Kunst & Co. Antonio is het aanspreekpunt voor alle cursussen. Nelleke maakt verbindingen met de buurt en is ons creatief brein achter de Creatieve Speelplaats. Ans versterkt ons op de financiële administratie. Onze beheerders Raymond, Ron, Yvonne en Ine verrichten alle technische, huishoudelijke en andere ondersteunende werkzaamheden zodat het allemaal op rolletjes loopt. Een gouden team!